Somatodrol

Tento výrobek homeopatické medicíny obsahuje: Abrotanum, Secale, Silicea, Anacrad Or, Baryta Mur, Nicotinamidum, Lycopocium, Calc Carb, Clac Fluor, Clac Phos, Ferrum Met, Fucus, Hekla Lava Hellebor, Nipper, Lycopodium.
Užívání
Podle návodu si máte vzít 5 nebo 6 kapek pod jazyk 4 krát denně. Můžete si dát i měně kapek, ale tím pádem musíte vícekrát za den, abyste došli k doporučenému množství.
Přípravek v tabletách užívejte dvakrát denně. Ráno po probuzení a po tréninku. Tedy, celkem dvě kapsle denně. Doporučuje se užívat 6x týdně a jeden den vynechat. Obvykle v neděli.
lavička na tabletky

Jak funguje
Vzhledem k tomu, že přípravek zvyšuje produkci testosteronu, může pomoci i vaší sexuální potenci.
Zvyšuje svalový vývoj (až o 26%)
Pomáhá se snížením tělesného tuku
Zvyšuje svalovou sílu
Snižuje únavu
Eliminuje křeče a zklidňuje svalové napětí
Zlepšuje náladu
Reguluje metabolismus
Pomáhá ke klidnému nočnímu spánku
bílé tablety

Nežádoucí účinky Somatodrolu
Jedná se o doplněk stravy, takže pokud trpíte závažnými onemocněními, jako je nemoc srdce nebo ledvin, měli byste se poradit s jeho používáním s lékařem. Samozřejmostí je vyvážená strava.

Je bezpečný?
Není to ani anabolický nebo hormonální aktivátor. Je schválen společností Anvisa. Jeho složení snižuje účinky stárnutí.

Ale i ženy chtějí změnit svá těla a přitom si zachovat svou ženskost. Proto byl vyvinut i Somatodrol pro ženy. Napomáhá hubnutí a získávání svalové hmoty a přitom nemá žádné vedlejší účinky, které by zhoršovaly ženskost, jako jsou změny tělesných proporcí a změna hlasu.
Pokud užíváte i jiné doplňky, nemusíte mít obavu přibrat i tento výrobek. Měli byste je polykat najednou, protože těsně po požití se protein rychle vstřebává.
Můžou ho užívat i děti v pubertě a tím napomáhají celkovému růstu a vývoji. Pozor! Dodržovat správné dávkování.
Většina lékařů je k výrobku skeptická, tvrdí, že nepřináší nic. Vyzkoušejte a uvidíte!

Somatodrol
4.3 (86.67%)6