Změnil se nebo mě podvádí?

.


1) Je k Vám nadmíru pozorný

Vždycky k Vám byl nerudný a nyní je všechno jinak? Nosí Vám květiny, dělá snídani do postele, chodí s Vámi na procházky, kupuje Vám dárky a říká, jak jste nádherná? Začněte se strachovat v případě, že změna nastala z ničeho nic. Většina nevěrných mužů se svojí přehnanou pozorností totiž snaží zbavit výčitek svědomí. Oceňte ho a pak se zeptejte na příčinu změny jeho chování.
amor a šípy
 

2) Přehnaně dbá o svůj zevnějšek

Pokaždé jste ho musely prosit, aby si ruce po toaletě umyl důkladněji nebo si vyměnil ponožky a nyní dělá tohle všechno a ještě mnohem víc? Je možné, že od Vás opravdu jen odkoukal hygienické standardy. Zbystřete tehdy, pokud Vám po příchodu „z práce“ odmítne dát uvítací polibek a rovnou míří do koupelny.
 

3) Je cítit neznámými vůněmi

Ženy mají mnohem citlivější čich než muži. Stačí pár molekul navíc neznámé esence a jejich čichové buňky okamžitě zbystří. Obzvlášť velký pozor si dávejte, pokud jsou vůně sladké. V takovém případě máte totiž jistotu, že se nejedná jen o nový pánský deodorant. Někteří muži dokonce začínají své načichlé prádlo dávat do pračky nebo si rovnou začnou prát, abyste na nic nepřišly.
rtěnka na košili
 

.

4) Vymýšlí si neprůstřelné výmluvy

Možná se Vám už stalo, že jste se ho zeptaly na něco zdánlivě nevinného. Třeba jste tím ovšem udeřily na kuří oko a týká se to právě nevěry. Pokud přítelovi výmluvy doposud působily dost neohrabaně a nyní jsou absolutně neprůstřelné, je něco špatně. Nejspíš tráví hodiny denně tím, aby vymyslel výmluvu, o které se nebude diskutovat.
game over
 

5) Tráví neobvykle dlouhou dobu na mobilu

Dříve by mobil nejraději zahodil do koše a nikdy jste se mu nemohly dovolat. Teď je neustále přilepený k jeho ruce a nedovolí Vám ani, abyste mu ho podaly? S největší pravděpodobností je tam něco, co nechce, abyste viděly. Možná se ovšem může jednat jen o tajnou přípravu Vašich narozenin. Každopádně mu nikdy nezasahujte do soukromí.
 
 
Nezapomeňte, že než partnera obviníte z nevěry, musí se jednat o kombinaci těchto projevů

Změnil se nebo mě podvádí?
3.3 (65%)4
.